Nadciąga zima, ochroń biuro przed zabrudzeniami!

Dzięki usytuowaniu w umiarkowanej strefie klimatycznej, kraj nasz może się poszczycić różnorodnością pór roku. W rozróżnieniu od kwartału, odmienne warunki atmosferyczne dominują za naszym oknem. Z tego powodu, każdy z nas posiada parę odmiennych par butów a także okryć wierzchnich, które ułatwiają nam zabezpieczenie się przed niesprzyjającymi temperaturami. Najtrudniejsza zawsze jest zima, gdyż w jej czasie, nie jedynie nasze kurtki powinny być całkiem grube, ale również powinniśmy zabezpieczyć wnętrza mieszkań przed błotem. Jeśli prowadzisz swoją firmę, zadbaj o komfort pracy wszystkich podwładnych.

Mata wejściowa z humorem

Autor: Oyvind Solstad
Źródło: http://www.flickr.com

Ostatnimi laty coraz mocniej popularna staje się wynajem mat wejściowych. Będzie to doskonałe rozwiązanie na czas wzmożonych opadów śniegu, mający miejsce od listopada do kwietnia. Tego rodzaju wyposażenie nie jest nam w ogóle potrzebne w czasie pozostałych miesięcy, nawet może być niewskazane, zajmując miejsce i się kurząc. Dlatego dzierżawa mat wejściowych to metoda dla każdej persony, która zatrudnia wielu pracowników, przynoszących dużo błota do biura w czasie zimy. W innym okresie roku, nie będziemy musieli przejmować się zagadnieniem. Również czyszczenie mat nie będzie nas interesować, bowiem agencja je nam dostarczająca również zajmuje się tą sprawą. Możemy wypożyczyć maty każdego rozmiaru oraz koloru, najlepiej pasujące do naszego wnętrza.

Następnym, interesującym rozwiązaniem kwestii błota, są kraty stalowe, umieszczane przed wejściem. Jest to rozwiązanie bardzo powszechne w lokalach, przez które każdego dnia przechodzą setki osób, roznosząc brud oraz bakterie. Jest to konstrukcja (polecam farba ogniochronna do stali) zamontowana na stałe, dlatego także latem będzie upraszczać nam czyszczenie posadzek, bowiem zmniejsza ona do minimum ilość wnoszonego do środka kurzu. Kraty stalowe wmontowane są w podłogę, pod nią znajduje się przestrzeń, do której trafiają wszelkie zanieczyszczenia pojawiające się na podłodze. Sama obsługa jest nieskomplikowana – pod posadzką znajduje się wnęka, którą wysuwamy, wymiatając ze środka wszelkie zanieczyszczenia.

Upewnij się, że taka wyczerpująca treść nie umknie Twojej uwadze, ponieważ opisuje konkretnie tego typu tematykę, co artykuł, który właśnie w teraz czytasz.

Z kolei kratę najlepiej myć wodą pod dużym ciśnieniem, bowiem dzięki temu idealnie ją oczyścimy.

Każda persona, która ma swoje biuro, w którym zatrudnionych jest pełno ludzi, z pewnością w terminie zimowym musi zwiększyć sumy przeznaczane na czyszczenie podłóg. Jednak żeby je zminimalizować, należy zastosować konkretne maty lub kraty, które zamontowane przy wejściu, przechwycą cały brud z zewnątrz. Metoda ta jest szybka, łatwa do wdrożenia a także niedroga.