Znakowanie gadżetów reklamowych

Powszechnie wiadomo, że bez promocji nie można funkcjonować. Agencje reklamowe starają się opracować coraz nowsze metody identyfikacji firmy i gadżety. Bez względu na wszystko wygrywają te popularne jak kalendarze. Ważne, żeby całość opatrzona była logotypem firmy.

Tampodruk
Najpopularniejsze gadżety reklamowe to wciąż długopisy. Chociaż wydają się wyeksploatowane, to jednak kuszą klientów, a ich cena powoduje, że nie niosą ze sobą ryzyka. Takie nieskomplikowane gadżety w prosty sposób można oznaczyć sposobem zwanym tampodrukiem. Tampon pobiera farbę z przygotowanej kliszy i umożliwia znakowanie nawet niewielkich elementów. Takie rzeczy robi każda poważna reklama Zielona Góra ma dosyć konkurencyjne ceny w porównaniu z innymi miejscowościami.

Reklama outdoorowa

Autor: Sebastian „XU” Głowala
Źródło: Sebastian „XU” Głowala

Laserowy grawer
Szkło, skórę, drewno i inne trudne tworzywa znaczy się poprzez grawerowanie laserowe – wartościowe informacje pod tym adresem – znowu okazuje się znamiennym przykładem miasta, w którym można zamówi artykuły reklamowe. Jeżeli chodzi o tę technikę, to pozwala na permanentne oznaczanie elementów.

Sprawdź pełną ofertę – skomplikowane i niełatwe logo ma na znaleźć się na beczce z trunkiem, to ta metoda okaże się idealna. Podobnie jest ze znakowaniem skórzanych kalendarzy. Perfekcja laserów i maszyn sprawia, że możliwe jest bezinwazyjnie i niezwykle estetycznie odrysować rysunek lub napis, dlatego drobiazgi znaczone w ten sposób wyglądają jak stworzone od początku z logotypem przedsiębiorcy.

telebim reklama

Źródło: www.medas-media.com.pl

Cięcie laserem
Zdecydowana większość kojarzy kartki świąteczne z perfekcyjnie wyciętymi wzorami, np. Mikołaja i choinki. To właśnie wyciął laser. Taki sposób umożliwia wycinanie z plexi np. tabliczek i plakietek. Z tego tworzywa przygotowuje się też ładne breloczki dla firm. Coraz modniejsze są także świąteczne kartki wycinane ze sklejki, dlatego do szczegółowych rysunków potrzebne jest właśnie cięcie laserem Zielona Góra, Gdynia i Kraków – w dużych miastach można znaleźć tego typu usługi.

Haft prosto z komputera
Ta metoda służy do oznaczania odzieży, tak samo jak sitodruk. Jednak ręczniki z logo firmy zawsze lepiej wyhaftować.

Jeżeli przedstawiany artykuł jest dla Ciebie ciekawy, odwiedź serwis (http://www.vacuum-tech.pl/kategoria-produktu/filtry-powietrza/), a dowiesz się więcej informacji, jakie Cię bardzo zainteresują.

Haft komputerowy wykorzystuje się również do oznaczania firmowych strojów znakiem. Plusem także jest to, że przygotowane gadżety wyglądają profesjonalnie.