Chcesz promować własną firmę? Postaw na niebanalne gadżety reklamowe

Tradycyjne modele reklamy bez przerwy są dominujące w mediach i otoczeniu. To się nie zmienia, ponieważ banery, spoty czy plakaty mają sprzedawać dany produkt albo usługę, wypromować je jednocześnie jako najlepsze na rynku. Od jakiegoś czasu zasady marketingu, które rządzą na rynku zaczynają się jednak zmieniać. Dzisiaj to content marketing nabiera znaczenia i staje się podobnie ważny, jak tradycyjne formy reklamy

Długopisy reklamowe

Autor: Howard Lake
Źródło: http://www.flickr.com

Wytwarzaniem tego typu gadżetów zajmuje się wiele firm z branży drukarskiej i reklamowej, dlatego też należy poświęcić parę chwil i wybrać taką, która zagwarantuje należytą jakość zamówienia za rozsądną stawkę. Wielu osobom się wydaje, że poligrafia reklamowa w każdej drukarni wyglądać będzie dokładnie tak samo. Tymczasem jakość produkowanych rzeczy może być dość zróżnicowana. Duże znaczenie ma na przykład jakość użytego papieru, lepszej jakości wiązał się jednak będzie z nieco wyższymi kosztami, lecz w zamian dużo ładniej będzie się prezentował – .

Dostępne obecnie gadżety reklamowe są w stanie być naprawdę bardzo zróżnicowane. Dzięki temu każdy ma szansę na znalezienie tego idealnie dostosowanego do konkretnychdanych potrzeb oraz oczekiwań. Breloczki, długopisy, chusteczki higieniczne ((poznaj dodatkowe informacje)) z logo czy notesy reklamowe to jedynie niewielka część tego, co obecnie mają do zaoferowania agencji zajmujące się wyprodukowaniem gadżetów które są w stanie nas wypromować. Tak szeroki wybór sprawia, że każdy klient bez kłopotu znajdzie gadżet idealnie dopasowany do konkretnych potrzeb, profilu firmy, ale również możliwości finansowych. A reklama przełoży się na osiągnięcie oczekiwanego sukcesu.

Również stan maszyn drukarskich znacząco będzie wpływał na końcowy efekt, tak samo zresztą jak doświadczenie załogi. Podczas wyboru firmy, która wykonywać będzie reklamowe gadżety ważne jest także, jak wygląda z nią współpraca. Niektóre drukarnie przykładowo nie podają bezpośrednio ceny, a robią jakieś dziwne kalkulacje, w wyniku których okazuje się, że końcowe ceny są znacznie wyższe niż pierwotnie się wydawało.

Kolejnym atrakcyjnym gadżetem ekologicznym są ołówki w drewnianej oprawce na których przeważnie nadruk odbywa się za pomocą lasera. Czasami kredki nie są pojedynczo oznakowane, ale naznaczeniu ulega opakowanie czy to papierowe czy bardziej gustowne metalowe. Modne są również nadruki na przedmiotach z ekoskóry zgodnie z trendem, iż skóra naturalna jest niemodna bo wymaga uśmiercania zwierząt. Nadruk na skórze odbywa się za pomocą lasera lub tłoczenia, natomiast znakować firmowymi logo można wszystko, poczynając od aktówek, teczek i etui na okulary lub parking łódź śródmieście karty kredytowe, poprzez breloki wizytowniki.