Organizując konkurs nie zapomnij o atrakcyjnych statuetkach!

Organizując wydarzenia takie jak turnieje, nie można zapomnieć o właściwych nagrodach. Jest wskazane, aby konkretne trofeum było unikatowe – w stopniu takim, aby obdarowany faktycznie był z niego dumny. Dlatego też wskazane jest korzystać z usług firm, jakie oferują wyprodukowanie różnego rodzaju statuetek. Oferta tego typu firm bywa nadzwyczaj szeroka. Jednocześnie w takich miejscach nie ma trudu z przystosowanie danej statuetki do gustów nawet najbardziej wymagających klientów.

panorama - zdjęcia

Autor: Ulrich Peters
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy mogą przydać się statuetki na zamówienie? Zdarza się, że w bardzo mnogich. Ciężko wyimaginować sobie którekolwiek zawody sportowe, jakich laureat nie otrzymałby odpowiedniego trofeum. Ta sama kwestia tyczy się wszelkiego gatunku konkursów – które organizowane są m.in. w dużych firmach czy fundacjach. Jednakże statuetka winna być odpowiednio zaprojektowana – tak aby idealnie odpowiadać danej okazji.

Chcielibyśmy pokazać Ci następny nasz wpis – myślimy, że przypadnie Ci do gustu. Aby go obejrzeć, kliknij łącze tutaj i gotowe.

Na rynku spotkać można dużo firm, które w swoim katalogu mają statuetki na zamówienie. Pozwala to na odszukanie nie tylko właściwego wzoru, lecz również graweru.

Istnieje bardzo dużo form, które może przyjąć statuetka. Na początku należy mieć baczność, że bynajmniej nie musi być ona wyprodukowana z brązu. Coraz częściej spotyka się na przykład rozwiązania kryształowe. Taka konstrukcja jest o wiele lżejsza, a przy tym wygląda tak samo dobrze. Jaka jest cena tego typu statuetki? Całość zależeć będzie od stopnia skomplikowania. Gdy idzie o prosty grawer na trofeum, wtenczas cena może się zacząć już od kilkunastu złotych. A gdy dana osoba wymaga całkowicie nowego projektu z oryginalnym kształtem – wtenczas cena staje się dużo wyższa. Szczęśliwie na rynku jest duża konkurencja w tej niszy, wobec czego stale można liczyć na odnalezienie jeszcze bardziej atrakcyjnej ceny. Natomiast dzięki opcji przeszukiwania ofert w Internecie, zawsze da się w prosty sposób je porównać. Toteż z pewnością będzie się dało znaleźć takie wyjście, jakie perfekcyjnie spodoba się organizatorom wydarzenia – oraz samym uczestnikom.