Ty siedzisz w domu – dostawca Cię szuka

Czy za pomocą tak potężnego dziś internetu i google łatwo znaleźć najlepszego dostawcę? Wcale nie. Pomijając nawet problemy z przedostaniem się przez marketingowy zgiełk, szybko zetkniemy się z koniecznością analizowania i porównywania ofert wielu dostawców. Będziemy musieli odnaleźć potencjalnych dostawców, żmudnie sprawdzać ich oferty i porównywać lub kolejno wysyłać zapytania o dostępną ofertę.

WWW

Autor: Bull3t
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy zwiększa się liczba potencjalnych klientów- rośnie potęga marketingu internetowego. Niestety deformuje on efekty oddawane przez wyszukiwarki i coraz trudniej wyszukać atrakcyjną ofertę. Gdyby nawet nazwę konkretnego dostawcy często na pierwszych pozycjach wyszukiwarki otrzymamy linki nie do jego stron, ale do innego portalu..

Najwygodniej by było, gdyby ktoś przeszukał wszystkie oferty dostawców za nas i dobrał tą najbardziej dogodną. Ciekawe kto mógłby być tym kimś? A może sami dostawcy! – Przecież to oni posiadają wachlarz interesujących nas ofert!

Zakupy w internecie będą prostsze i przyjemniejsze jeśli nie będziemy musieli samodzielnie porównywać ofert dostawców.

Ten odnośnik do serwisu logistyka magazynowa prowadzi do bardzo ciekawej strony, która ma równie intrygujące informacje na opisywany temat.

Wyobraźmy sobie, że moglibyśmy jeszcze lepiej wybrać nasze wymagania dotyczące produktu lub usługi, a firmy zaproponują nam swoje oferty. W bezpośredniej konkurencji zaproponują nam najlepsze warunki.