Atrakcyjne gadżety reklamowe

Do klasycznych już gadżetów reklamowych należą m.in. garnuszki, ołówki, organizery a także wizytówki. Techniki nadruku nie zmieniają się tutaj od lat, może jedynie dodaje się nowe opcje tj. wydruk fotografii na kubek, jednakże istota reklamy w tej formie pozostaje niezmienna. Najpopularniejszą formą nadruku na takich skromnych dodatkach jest logotyp przedsiębiorstwa, prawie zawsze jedno względnie dwukolorowe i ewentualnie hasło reklamowe.

firma - odbitka

Autor: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Źródło: http://www.flickr.com

Tradycjonaliści nie podążają za modą, nie poszukują wielokolorowych wydruków ze skomplikowanymi kształtami na trudnych do zadrukowania powierzchniach ale selekcjonują to co sprawdza się od wielu lat, co będzie relatywnie tanie, mają swoich sprawdzonych dostawców, ciekawi ich poligrafia reklamowa i na tym opierają swoją politykę reklamową. Wyłącznie dla nadzwyczaj ważnych i newralgicznych klientów rezerwują u siebie możność zamówienia bardziej oryginalnego produktu i co za tym idzie zastosowania bardziej nowoczesnych technik nadruku. W tej ofercie znajdują się rytowane zestawy do golfa biurowego, szachownice, metalowe zastawy do drinków, czy zestawy przyrządów geodezyjnych z luksusowym wykończeniem.

Masz chęć poznać rozpatrywany problem z innej perspektywy? Jeśli tak, to najlepszym sposobem byłoby kliknięcie w ten link. W tamtym miejscu zweryfikuj szczegóły .

W tychże sytuacjach przeważnie stosuje się rytowanie, które jest usługą bardziej kosztowną ale w wyższym stopniu elegancką uwydatniającą wagę klienta.

firma - odbitka

Autor: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Źródło: http://www.flickr.com

Bardzo modne ostatnio gadżety w eko stylu wymagają częstokroć zastosowania szczególnego wariantu nadruku. Przykładem są biodegradowlane długopisy reklamowe wykonane ze specjalnego tworzywa z ziaren kukurydzy, na których stosuje się tamponadruk. Jest to technologia idealna do takich właśnie małych rzeczy o zakrzywionych nawierzchniach jak długopisy lub zapalarki.

Kolejnym modnym gadżetem ekologicznym są kredki w drewnianej oprawie na jakich przeważnie nadruk odbywa się za pomocą lasera. Czasami kredki nie są pojedynczo oznakowane, ale naznaczeniu ulega zapakowanie czy to papierowe czy metalowe. Modne są również nadruki na rzeczach z ekoskóry zgodnie z kierunkiem, iż skóra naturalna jest nieatrakcyjna bo wymaga zabijania zwierząt. Nadruk na skórze odbywa się za pomocą lasera lub tłoczenia, a znakować firmowymi logo możemy wszystko, poczynając od aktówek, teczek oraz etui na okulary bądź karty kredytowe, przez breloki portfele.