Posiadasz własny warsztat samochodowy? Kup oprogramowanie.

W dzisiejszych realiach we właściwie każdej dziedzinie życia nastąpiła ogromna digitalizacja. W placówkach edukacyjnych, nawet tych gimnazjalnych, coraz częściej dzienniki nauczycielskie zamieszczane są internetowo. Lista pacjentów w szpitalach jest aktualizowana za pomocą nowoczesnego oprogramowania. Również mniejsze, niepaństwowe sektory coraz częściej inwestują w nowe technologie. Prowadzisz swój serwis samochodowy, albo inny salon z branży motoryzacyjnej? Również musisz zadbać o odpowiednie oprogramowanie.

Przodującym wytwórcą tego rodzaju aplikacji w Polsce, jest marka integra, której oprogramowanie gości się w co czwartym punkcie samochodowym. Nic w tym zaskakującego, korporacja ta bowiem, ma do zaproponowania bardzo szeroki przekrój usług. Możemy u niej zamówić specjalistyczny program do serwisu, w którym bez problemu będziemy w stanie prowadzić spis przeprowadzanych w naszym zakładzie reperacji. każdy z twoich klientów będzie miał tutaj swoje konto, w którym będą się mieściły wszelkie, niezbędne dane na temat wszystkich jego samochodów, oraz historii przeprowadzanych napraw. Także zarządcy szrotów z częściami zamiennymi mają czego poszukiwać w firmie Integra, bowiem oferuje ona również – (kliknij aby zobaczyć więcej) usługi w zakresie wytwarzania profesjonalnych programów do inwentaryzacji.

samochód - ogląd

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli interesuje cię program do serwisu samochodowego, lecz obawiasz się że nie podoła on twoim oczekiwaniom? Nie słusznie, bowiem na stronie www marki Integra, dostępnej również – (więcej w serwisie) w naszej wersji językowej, masz możliwość pobrać wersję demonstracyjną aplikacji, zupełnie za darmo. Jeśli jesteś zadowolony z towaru, możesz zakupić go w wersji płytowej lub wirtualnej. Ta druga opcja jest o wiele szybsza, bowiem program masz już do swojej dyspozycji jak tylko dokonasz zań płatności. Nie wiesz, który rodzaj aplikacji wybrać? Tutaj także przydatna będzie strona internetowa firmy Integra. Każdy z prezentowanych przez nią programów jest tam szczegółowo opisany, poza tym, znajdziemy na tej witrynie bonusową, oddzielną sekcję z odpowiedziami na często zadawane pytania.

Jeśli masz własny warsztat samochodowy lub odmienny lokal powiązany z branżą motoryzacyjną, warto skorzystać z propozycji tej firmy. Jako wiodąca marka na polu Europejskim, może poszczycić się dużym odsetkiem wiernych konsumentów – aplikacje z Integry kupił co czwarty serwis w naszym kraju.